Porady, Zdrowie

Polska klinika Londyn – jak wybrać najlepszą

Polska Klinika Londyn

Czy w Wielkiej Brytanii pracują polscy lekarze? Polska klinika Londyn

Polakom, którzy decydują się na zarobkowy wyjazd do Wielkiej Brytanii, zazwyczaj towarzyszą dwie postawy. Część chce podjąć jakąkolwiek pracę, nawet mocno poniżej swoich kwalifikacji, byle tylko zarobić dużo i szybko. Inni mają nadzieję, że zdobyte w Polsce wykształcenie będzie honorowane w UK i w niedługim czasie znajdą przyzwoita pracę. Jak jest w praktyce? Różnie. Z całą pewnością nie można jednak powiedzieć, że wszyscy Polacy w UK pracują na zmywaku, na budowie albo zajmują się sprzątaniem. Przeciwnie – Polacy znajdują zatrudnienie w rozmaitych branżach, a także otwierają własne firmy, takie jak biuro rachunkowe czy polska klinika Londyn.

Polski lekarz w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania honoruje dyplomy ukończenia studiów medycznych w Polsce. Polski lekarz, który chce pracować w służbie zdrowia na terenie Wielkiej Brytanii, musi poddać się procesowi rewitalizacji. Jest to proces dwufazowy, w trakcie którego polski lekarz musi doskonalić się zawodowo i prowadzić praktykę w oparciu o standardy „Good Medical Practice”. Po przeprowadzeniu oceny, konieczne jest również potwierdzenie przez General Medical Council, że prawo wykonywania zawodu lekarza nie wygasa.Polska Klinika w Londynie

Lekarze w Wielkiej Brytanii zarabiają znacznie więcej niż w Polsce. Dotyczy to zarówno tych, którzy podejmują pracę w brytyjskich szpitalach i klinikach, jak i tych, którzy koncentrują się raczej na przychodniach polskich. Polska klinika Londyn nikogo już nie dziwi. Polaków na Wyspach jest tak dużo, że prowadzenie polskich przychodni, w których pracują polscy lekarze, stało się naprawdę opłacalne.

Polska Klinika Londyn – lekarzy jakich specjalizacji zatrudniają polskie placówki?

W polskich placówkach na pomoc medyczną mogą liczyć zarówno Polacy, jak i Brytyjczycy. Jednak to przede wszystkim Polacy kierują tutaj swoje kroki, ponieważ chcą się czuć komfortowo i mieć pewność, że zrozumieją wszystko to, co lekarz do nich mówi. Ze zdrowiem nie ma żartów, zatem dokładne rozumienie przebiegu choroby, jak i sposobów leczenia jest koniecznością.

Polska Klinika Londyn to m.in. Fast Medica, która prowadzi poradnię chirurgiczną, diebetologiczną, endokrynologiczną, ginekologiczną, kardiologiczną i wiele innych. Okazuje się zatem, że polscy pacjenci mogą być leczeni kompleksowo. Nie muszą szukać rozmaitych specjalistów na terenie całego Londynu, bowiem klinika gromadzi ich w jednym miejscu. Na plus polskich ośrodków przemawia również fakt, że oferowane w nich standardy w żaden sposób nie odbiegają od tych, jakie spotykamy w nowoczesnych przychodniach brytyjskich.